TOP KRAFT - váš spoľahlivý veľkoobchodný dodávateľ

Ponúkame široké spektrum kotviacich a upevňovacích prvkov, inštalačné príslušenstvo k sádrokartónom, na zateplovanie fasád, montáž striech ako aj široké spektrum pracovného náradia a stavebnej chémie.

História spoločnosti

Naša spoločnosť začala na slovenskom trhu pôsobiť v roku 1996 pod názvom Plast Servis.

Na začiatku sme sa zaoberali výrobou obyčajných plastových hmoždiniek, neskôr natĺkacích plastových hmoždiniek. Po náraste dopytu po týchto prvkoch spoločnosť rozšírila svoje pôsobenie o import kotviacich a upevňovacích prvkov z Európy a neskôr tiež z Ázie.

V roku 2001 spoločnosť zmenila názov a právnu formu na SG FIX s.r.o. V roku 2002 rozšírila svoje pôsobenie o predaj náradia a stavebnej chémie, neskôr distribúciu sústredila aj do novootvorených prevádzok v Žiline, Banskej Bystrici a Prešove.

V roku 2006 sme vybudovali v Myjave nový skladovo-logistický areál na ploche 7000m2. Pribudli tiež kamenné predajne so železiarskym sortimentom v Myjave a Modre. Spoločnosť si tak v rámci Slovenska upevnila svoje postavenie na trhu v oblasti distribúcie upevňovacieho a kotviaceho materiálu a predaja náradia.

V roku 2005 sa spoločnosť transformovala z pôvodne s.r.o na akciovú spoločnosť. V roku 2010 sme sa stali hlavnou firmou v obchodnej skupine TOP KRAFT GROUP. Predaj sa postupne rozšíril do viacerých štátov Európy (Rakúsko, Česká Republika, Poľsko, Chorvátsko, Bulharsko, Slovinsko, Rumunsko).

V roku 2015 spoločnosť SG FIX SK a.s. zmenila názov na TOP KRAFT SK a.s. tak ako všetky firmy združené v tejto skupine v rámci EU. V tomto roku sa tak isto významne investovalo do výrobných kapacít a firma sa postupne zmenila na výrobno-obchodnú spoločnosť. Postupne spúšťame viaceré výrobné procesy a výrobky. V súčasnosti má spoločnost TOP KRAFT SK a.s. stabilnú pozíciu na trhu v oblasti distribúcie kotviaceho, upevňovacieho materiálu, příslušenstva pre zatepľovanie sa suchú výstavbu. V neposlednom rade sa nám dobre darí v predaji ručného náradia. Od roku 2012 sa sortiment náradia rozrástol o produkty vlastných značiek KRAFTER a XKRAFTER – ručné a profesionálne náradie, chemické kotvy a stavebnú chémiu. V našom súčasnom portfóliu sa nachádza viac ako 2500 rôznych produktov pre viac ako 600 stálych zákazníkov, ktorých zvýhodňujeme osobitým prístupom, a ktorým ponúkame flexibilitu a seriózny prístup silného partnera.

Spoločnosť TOP KRAFT SK a.s. je po celú dobu svojej existencie známa plnením si svojich povinností a záväzkov načas, v rámci zachovania pozitívnych obchodných vzťahov. Od roku 2008 sme držiteľom certifikátu ISO 9001, ktorý potvrdzuje náš štandard kvality.

Staňte sa naším obchodným partnerom

Not just an average logistic company

Amet nulla – lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus luctus glavrida. Lorem ipsum dolor sit dolor nulla amet, consectetur adipiscing elit.

Ut ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit tellus, luctus neco!

Kvalita

Dbáme na najvyššiu kvalitu našich produktov.

Skúsenosti

Máme viac ako 20 ročné skúsenosti s kotviacimi a upevňovacími prvkami.

Podpora

Poradíme vám vhodné produkty podľa vašich potrieb.

100% spoľahlivosť

Keď sa na niečom dohodneme. Tak to platí.

Naše značky PRODUKTOVÉ RADY a SYMBOLY
Krafter Professional
TOP Qualitat
Krafter
A Quality